Vaše kariéra u Schiedel

POZICE V ČESKU – MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH

Chtěli byste se stát součástí společnosti, která má zálibu v inovaci kvalitních produktů v oblasti vytápění? Máte podnikatelského ducha, schopnost efektivní týmové práce a výraznou orientaci na výsledky?

Nabízíme Vám vynikající práci, ve které je kladen velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví, a kde si uvědomujeme naši sociální a ekologickou odpovědnost. Máme otevřenou firemní kulturu a staráme se o dobré vztahy mezi zaměstnanci.

Kariéra

Staňte se součástí firmy Schiedel  – co od nás můžete očekávat

Schiedel zaměstnává více než 1.200 zaměstnanců v 19 zemích Evropy – nabízíme tedy mezinárodní prostředí u předního odborníka ve svém oboru, s různými příležitostmi rozvoje.

Nabídka práce

Závod Nehvizdy

Finanční účetní

Co budete mít na starost:

  • vedení a správu kompletní účetní agendy
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek, spolupráce s auditory
  • zpracování finančních výkazů, reportů
  • aktivní účast při nastavení a kontrole interních procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi ve finanční účtárně min. 2 roky
  • znalost účetních standardů a procesů
  • pokročilou PC gramotnost, zejména solidní uživatelskou znalost MS Excel a účtování v IS SAP
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • dobré organizační schopnosti a analytické myšlení
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • konstruktivní přístup k řešení problémů

Co Vám můžeme nabídnout:

  • samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní silné nadnárodní společnosti
  • dlouhodobé perspektivní zaměstnání
  • zaškolení a podporu při zapracování
  • konkurenceschopné mzdové ohodnocení + roční bonus
  • pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy/školení
  • zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření/životní pojištění, příspěvek na zdraví/sport/kulturu/dovolenou
  • nástup možný ihned

Máte-li zájem o pracovní pozici a splňujete-li naše požadavky, zašlete přihlášku spolu se strukturovaným životopisem na adresu: Schiedel, s.r.o., Jiřina Sobíšková – personální oddělení, Horoušanská 286, 250 81  Nehvizdy nebo na e-mail: jirina.sobiskova@schiedel.com

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to až do odvolání tohoto souhlasu písemnou formou.

Pracovník ve výrobě

Vaším úkolem bude zejména:

  • obsluha výrobní linky
  • seřizování parametrů výrobní linky
  • průběžná kontrola kvality výrobků
  • čištění strojů a zařízení
  • základní úklid pracoviště
  • vedení záznamů a výkazů

Požadujeme:

  • vzdělání: odborné vyučení pro běžné údržby a opravy (není podmínkou)
  • ŘP skupina B
  • praxi v řízení VZV (vítán platný průkaz na řízení VZV)
  • dobrý zdravotní stav
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz a práci na plný úvazek
  • zaškošlení a podporu při zapracování
  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající výkonu
  • zaměstnanecké benefity

Závod Teplice

Dělník / dělnice ve výrobě

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu – ochotu pracovat na směny, přesčasy
  • schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • práci na různých pozicích ve výrobě
  • některé pozice vhodné i pro ženy
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování – stravenky
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Své životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: blanka.figerova@schiedel.com

Skladník

Požadujeme:

  • ochotu pracovat (přesčasy)
  • praxe se čtecím zařízením vítána
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci
  • platný evropský průkaz obsluhy MV – skupina A, D – podmínkou

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci v rychle se rozvíjejícím závodě
  • pracovní poměr na dobu určitou

Pracoviště: Novosedlice