Vaše kariéra u Schiedel

POZICE V ČESKU – MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH

Chtěli byste se stát součástí společnosti, která má zálibu v inovaci kvalitních produktů v oblasti vytápění? Máte podnikatelského ducha, schopnost efektivní týmové práce a výraznou orientaci na výsledky?

Nabízíme Vám vynikající práci, ve které je kladen velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví, a kde si uvědomujeme naši sociální a ekologickou odpovědnost. Máme otevřenou firemní kulturu a staráme se o dobré vztahy mezi zaměstnanci.

Kariéra

Staňte se součástí firmy Schiedel  – co od nás můžete očekávat

Schiedel zaměstnává více než 1.200 zaměstnanců v 19 zemích Evropy – nabízíme tedy mezinárodní prostředí u předního odborníka ve svém oboru, s různými příležitostmi rozvoje.

Nabídka práce

Závod Nehvizdy

V současné chvíli žádné volné pozice nenabízíme.

Závod Teplice

Účetní junior

Náplň práce:

  • zpracování a účtování vydaných a přijatých faktur – materiál, zboží, majetek
  • vedení a správa účetnictví
  • měsíční a roční závěrkové práce
  • příprava podkladů pro pravidelný reporting
  • administrace plateb

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru (VŠ výhodou)
  • dobrá znalost účetních standardů a procesů
  • praxe alespoň 1 – 2 roky v oboru účetnictví
  • znalost práce na PC (Excel – pokročilý)
  • alespoň pasivní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • výhodou znalost systému SAP, příp. jiného podnikového informačního systému
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • čestnost a trestní bezúhonnost
  • pečlivost, spolehlivost, přesnost, analytické schopnosti
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • kurzy AJ nebo NJ
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity

Své životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: blanka.figerova@schiedel.com nebo doručte na personální oddělení.

Referent/ka zákaznického servisu

  • komunikace se zákazníky z celé Evropy a zajišťování jejich požadavků
  • řešení reklamací
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • koordinace zákaznických zakázek – řízení jejich toku
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (Excel)
  • znalost německého jazyka podmínkou a anglického jazyka výhodou zkušenost s prací v zákaznickém servisu
  • znalost systému SAP výhodou
  • komunikativní osobnost
  • časová flexibilita
  • orientace na zákazníka

Nabízíme:

  • nástup dohodou
  • smlouva na dobu neurčitou

Dělník / dělnice ve výrobě

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu – ochotu pracovat na směny, přesčasy
  • schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • práci na různých pozicích ve výrobě
  • některé pozice vhodné i pro ženy
  • příspěvek na stravování – stravenky
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Své životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: blanka.figerova@schiedel.com

Závod Zliv

Provozní elektrikář - elektronik

  • diagnostika a opravy poruch
  • oprava a údržba elektroinstalace

Požadujeme:

  • SOU/SŠ strojní/elektro
  • praxe na obdobné pozici
  • čtení schémat, práce s PC
  • odbornou způsobilost dle vyhl. č. 50/§6
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • SIMATIC OP V5

Nabízíme:

  • práce v jednosměnném provozu, práce na plný úvazek
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup: dle dohody

Pracoviště: Zliv

Máte-li zájem o pracovní pozici a splňujete-li naše požadavky, zašlete přihlášku spolu se strukturovaným životopisem do 20.08.2017 na adresu: Schiedel, s.r.o., Marie Vlásková – personální oddělení, Nádražní 80, 373 44 Zliv
nebo na e-mail: marie.vlaskova@schiedel.cz

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů za účelem získání zaměstnání ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to až do odvolání tohoto souhlasu písemnou formou.