Vaše kariéra u Schiedel

POZICE V ČESKU – MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH

Chtěli byste se stát součástí společnosti, která má zálibu v inovaci kvalitních produktů v oblasti vytápění? Máte podnikatelského ducha, schopnost efektivní týmové práce a výraznou orientaci na výsledky?

Nabízíme Vám vynikající práci, ve které je kladen velký důraz na bezpečnost a ochranu zdraví, a kde si uvědomujeme naši sociální a ekologickou odpovědnost. Máme otevřenou firemní kulturu a staráme se o dobré vztahy mezi zaměstnanci.

Kariéra

Staňte se součástí firmy Schiedel  – co od nás můžete očekávat

Schiedel zaměstnává více než 1.200 zaměstnanců v 19 zemích Evropy – nabízíme tedy mezinárodní prostředí u předního odborníka ve svém oboru, s různými příležitostmi rozvoje.

Nabídka práce

Závod Nehvizdy

Pracovník ve výrobě

Vaším úkolem bude zejména:

  • obsluha výrobní linky
  • seřizování parametrů výrobní linky
  • průběžná kontrola kvality výrobků
  • čištění strojů a zařízení
  • základní úklid pracoviště
  • vedení záznamů a výkazů

Požadujeme:

  • vzdělání: odborné vyučení pro běžné údržby a opravy (není podmínkou)
  • ŘP skupina B
  • praxi v řízení VZV (vítán platný průkaz na řízení VZV)
  • dobrý zdravotní stav
  • přesnost, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • dlouhodobé perspektivní zaměstnání
  • jednosměnný provoz a práci na plný úvazek
  • nástup možný ihned
  • zaškošlení a podporu při zapracování
  • zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající výkonu
  • zaměstnanecké benefity

Máte-li zájem o pracovní pozici a splňujete-li naše požadavky, zašlete přihlášku spolu se strukturovaným životopisem na adresu: Schiedel, s.r.o., Jiřina Sobíšková – personální oddělení, Horoušanská 286, 250 81  Nehvizdy nebo na e-mail: jirina.sobiskova@schiedel.com

Závod Teplice

Vedoucí kvality

Náplň práce:

  • samostatné vedení kompetenční oblasti
  • zajistit, aby zaměstnanci v oddělení znali a správně používali relevantní prvky systému zajištění jakosti
  • vypracování a vedení dokumentů pro zajištění jakosti pro kompetenční oblast
  • odpovědnost za rozpočet

Odpovědnosti:

  • Je zmocněncem vedení pro jakost. Má všechny pravomoce k zajištění a prosazení požadavků na kvalitu
  • Zodpovědnost za plnění podmínek vyplývajících z certifikace dle ISO norem jakosti, CE certifikace, národních certifikátů nebo specifických požadavků jakosti
  • Odpovídá za plnění požadavků na životní prostředí
  • Zodpovědnost za zlepšování kvality
  • Odpovídá za nastavení systému kontroly kvality výrobků a kontrolu jeho dodržování
  • Odpovídá za kontrolu funkce a dodržování pravidel v rámci systému ISO a ŽP
  • Reprezentuje / zastupuje závod v otázkách kvality při komunikaci s externími stranami
  • Reprezentuje „zákaznický“ pohled uvnitř závodu a podporuje povědomí o závažnosti požadavků zákazníků

Odpovědnosti za KPI (key performance indicators):

  • Reklamace
  • Interní nekvalita
  • Náklady na nekvalitu
  • Plnění požadavků na systém kvality a ŽP

Požadovaný profil a zkušenosti:

  • minimálně ÚSO technického zaměření
  • znalost práce na PC – excel, výhodou SAP
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • angličtina podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • příležitost využít vlastní iniciativu a uplatnit své nápady
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • kurzy AJ nebo NJ
  • 5 týdnů dovolené
  • po zkušební době příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Pracoviště: Teplice

Své životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: blanka.figerova@schiedel.com

Asistent výroby

  • řízení výroby a zajištění výroby dle výrobního plánu
  • kontrola a vyhodnocování veškerých výrobních kroků
  • řízení projektů – spolupráce s ostatními úseky při zavádění nových produktů a technologií
  • spolupůsobí v činnostech souvisejících s technologickou přípravou výroby a technologickými změnami

Požadujeme:

  • VŠ strojírenského směru, praxe 2 roky, případně vhodný absolvent
  • zkušenosti z oblasti výroby výhodou
  • znalost norem systému jakosti
  • schopnost vedení projektů v oblastech zlepšování, zeštíhlování nebo designu / re-designu procesů
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • AJ – komunikativní
  • znalost práce na PC – Excel
  • schopnost pracovat pod tlakem, v týmu, vedení lidí

Nabízíme:

  • příležitost pro absolventy VŠ získat praxi ve vedení a procesech výroby strojírenské firmy s cca 200 zaměstnanci
  • další benefity

Skladník

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat (přesčasy)
  • praxe se čtecím zařízením vítána
  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci
  • platný evropský průkaz obsluhy MV – skupina A, D – podmínkou

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci v rychle se rozvíjejícím závodě
  • příspěvek na stravování – stravenky
  • příspěvek na zdraví, sport a kulturu
  • pracovní poměr na dobu určitou

Pracoviště: Novosedlice