Schiedeli edasimüüjad

SAADAVAL ÜLE EESTI

Schiedeli tooteid pakuvad edasimüüjad, kes soovivad pakkuda oma klientidele kõrget kvaliteeti. Schideli korstnasüsteeme ja lisatarvikuid on võimalik osta üle Eesti. Allolevast loetelust leiad endale lähima Schiedeli edasimüüja.

Edasimüüjad

Schiedeli edasimüüjad

Haapsalu

Bauhof
Tallinna mnt 68
haapsalu@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Ehituse ABC
Haapsalu, Tallinna mnt 81
47 24 154
haapsalu@optimera.ee
www.ehituseabc.ee

Sambla Ehitusmaterjalid
Tehnika 30, Uuemõisa, Ridala vald
ehitus@sambla.ee
473 1052
www.sambla.ee

Jõgeva

Decora
Puiestee tn. 38
jogeva@decora.ee
776 2500, 5 054 566
www.decora.ee

Espak
Tallinna mnt 2a
jogeva@espak.ee
7 760 303
www.espak.ee

Jõhvi

Bauhof
Narva mnt 141
johvi@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Espak
Lille 3
taaliida@gmail.com
33 66 059
www.espak.ee

Silbet
Rakvere 38A
kauplus@silbet.ee
33 66 100
www.silbet.ee

Ehituse ABC
Tartu mnt 14
johvi@optimera.ee
33 25 832
www.ehituseabc.ee

Toru-Jüri
Rakvere mnt. 38a
johvi@torujyri.ee
332 5578
www.torujyri.ee

Kodukolle
Narva mnt 141a
johvi@kodukolle.ee
786 8682
www.kodukolle.ee

Kamin ja Pliit
Lille 3
332 2033
www.facebook.com/kaminjapliit.ee

Monteerija (Inteksil OÜ)
Keskväljak 6
inteksiljohvi@hot.ee
33 22125
www.monteerija.eu

Keila

Bauhof
Paldiski mnt 35
keila@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Kärdla

Faasion
Põllu 32
info@faasion.ee
462 2505
www.faasion.ee

Kohtla-Järve

Ehituse ABC
Järveküla tee 50
kohtla@optimera.ee
35 66 525
www.ehituseabc.ee

Kuressaare

Bauhof
Põlluvahe 2
kuressaare@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Espak
Uus-Roomassaare 35
kuressaare@espak.ee
4 533 439
www.espak.ee

K-Rauta
Tallinna mnt 88, Auriga keskus
klienditugi@k-rauta.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Ehitusmees
Pikk 59 Kuressaare
info@ehitusmees.ee
45 21 021, 45 21 022, 45 21 023.
www.ehitusmees.ee

Kortek
Marientali tee 1
info@ kortek.ee, kuressaare@katuseabi.ee
45 33 456
www.kortek.ee

Kuusalu

Emart Majamarket
Kuusalu tee51a, Kuusalu vald
emart@emart.ee
6008112
www.emart.ee

Laagri

Bauhof
Pärnu mnt 558, Harju maakond
laagri@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Loksa

Ehituse ABC
Tallinna 40
loksa@optimera.ee
6 232 773
www.ehituseabc.ee

Märjamaa

Jats
Nurmenuku 4
info@jats.ee
482 1743
www.jats.ee

Muhu

Espak
Piiri, Muhu vald
kuressaare@espak.ee
4 528 223
www.espak.ee

Narva

Espak
Rahu 36a
narva@espak.ee
3 566 368
www.espak.ee

Ehituse ABC
Rahu 4
narva.rahu@optimera.ee
35 99 416
www.ehituseabc.ee

Kamin ja Pliit
Aleksander Puškini 25a
Leho72@hot.ee
5866 6488
www.facebook.com/kaminjapliit.ee

Otepää

Techne Töökoda
Töökoja, Otepää linn
tehne@hot.ee
7668291
www.techne.ee

Otepää Ehituskeskus
Lipuväljak, 28
otepaat@elvaty.ee
7661983
www.coop.ee/otepaa-ehituskeskus

Padise

Kruvipood (Wellemerk OÜ)
Padise
kruvipood@kruvipood.ee
608 7820
www.facebook.com/Wellmerk

Paide

Espak
Prääma tee 20
paide@espak.ee
387 0070
www.espak.ee

Katri Ehituskaup
Pärnu tn 66
katri@katri.ee
385 3335
www.facebook.com/Katri-Ehituskaup

Pärnu

Bauhof
Papiniidu 5a/2
parnu@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Espak
Papiniidu 4
parnu@espak.ee
444 7150
www.espak.ee

Decora
Lai 18
decora@decora.ee
447 1420, 53 025 536
www.decora.ee

K-Rauta
Papiniidu 2a
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Ehituse ABC
Riia mnt 108b
parnu@optimera.ee
44 30 222
www.ehituseabc.ee

Puumarket
Lina 24
parnu@puumarket.ee
444 8080
www.puumarket.ee

Värvikeskus
Suur- Jõe 75
parnu@varvikeskus.ee
442 7800, 442 7801
www.varvikeskus.ee

Toru-Jüri
Riia mnt. 106
parnu@torujyri.ee
529 7491
www.torujyri.ee

Cerbos
Paide mnt 7
lembit@cerbos.ee
442 0222
www.cerbos.ee

Kaminakeskus
Riia mnt 181
info@kaminakeskus
444 3112, 5592 9915
www.kaminakeskus.ee

Põltsamaa

Decora
Viljandi mnt. 2
poltsamaa@decora.ee
776 2505
www.decora.ee

Põlva

Espak
Jaama 16d
polva@espak.ee
7 993 383
www.espak.ee

Bauhof
Jaama 12a
polva@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

E-Ehituskeskus
Jaama, 72
ehitaja@pty.ee
7998495
www.coop.ee/polva-ehituskeskus

Rakvere

Bauhof
Ringtee 2,
rakvere@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Espak
Rägavere 46
322 3532
rakvere@espak.ee
www.espak.ee

K-Rauta
Haljala tee 4, Põhjakeskus
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Ehituse ABC
Võidu 93
rakvere@optimera.ee
32 78 190
www.ehituseabc.ee

Puumarket
Ringtee 3
rakvere@puumarket.ee
324 4366
www.puumarket.ee

Rakvere Küttesalong
Jaama pst 5
kyttesalong@gmail.com
558 6786
www.küttesalong.ee

Toru-Jüri
Niine 5
rakvere@torujyri.ee
324 5311
www.torujyri.ee

Kodukolle
Tallinna 36
rakvere@kodukolle.ee
32 53 988
www.kodukolle.ee

Räpina

Espak
Pargi 7a
7 979 183
voru@espak.ee
www.espak.ee

E-Ehituskeskus
Pargi, 3
7962505
www.coop.ee

Rapla

Espak
Tallinna mnt. 3b
4 894 590
rapla@espak.ee
www.espak.ee

Triskele A.H.
Kastani 1
triskele@hot.ee
502 1892

Tallinn

Bauhof (Lasnamäe)
J. Smuuli tee 41
tallinn@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Bauhof (Mustamäe)
A.H. Tammsaare tee 116
mustamae@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Bauhof (Laagri)
Pärnu mnt 558
laagri@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Decora
Laki 36
decora@decora.ee
661 0808
www.decora.ee

Värvikeskus (Mustamäe)
Kadaka tee 32
kadaka@varvikeskus.ee
650 7440
www.varvikeskus.ee

Värvikeskus (Lasnamäe)
Peterburi tee 52a, 11415 Tallinn
tallinn@varvikeskus.ee
606 2220, 606 2221
www.varvikeskus.ee

Ehituse ABC (Lasnamäe)
Peterburi tee 71
infolaud@optimera.ee
6 205 070
www.ehituseabc.ee

Ehituse ABC (Mustamäe)
Kadaka tee 65
info.kadaka@optimera.ee
6 660 173
www.ehituseabc.ee

Espak
Viadukti 42
6 512 333
info@espak.ee
www.espak.ee

K-Rauta
Paldiski mnt 108a ja Tammsaare tee 49
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Puumarket (Männiku)
Väike-Männiku 11
puumarket@puumarket.ee
679 1551
www.puumarket.ee

Puumarket (Mustamäe)
Forelli 10a
forelli@puumarket.ee
656 3069, 650 9830
www.puumarket.ee

Hansakaupmees
Suur-Sõjamäe tn 14
info@hansakaupmees.ee
661 8775, 515 0219
www.hansakaupmees.ee

Trescon Group
Peterburi tee 53
info@trescongroup.com
58152080
www.trescongroup.com

Katusemaailm
Reti tee 12, Peetri küla
janek@katusemaailm.ee
6776 135
www.katusemaailm.ee

RTM Ehituskaubandus
Paljassaare tee 43G
56483165, 56669022
info@ehituskaubandus.ee
www.ehituskaubandus.ee

Tabasalu Ehituskaup
Ranna tee 13
tabasalu@soosing.ee
603 2312
www.soosing.ee

Öko-Keskus
Paldiski mnt. 120a
tallinn@eko-keskus.ee
654 1116
www.eko-keskus.ee

Kaminameister
Türi tn. 10C
info@kaminameister.ee
641 1321; 528 6909
www.kaminameister.ee

Tulikivi
Pihlaka 1a
info@tulikivistudio.ee
6 555 486
www.tulikivi.ee

Ahjusepad
Kohila 2a
tallinn@ahjusepad.ee
633 8335
www.ahjusepad.ee

Kodukolle
Pärnu mnt. 160i
tallinn@kodukolle.ee
659 0495
www.kodukolle.ee

Koltsi Kaminad
Pärnu mnt 234/238 (Järve keskus)
614 0295
info@koltsikaminad.ee
www.koltsikaminad.ee

Kaminakeskus
Turuplats 5 (Nõmme turu vastas)
info@kaminakeskus
5881 2360
www.kaminakeskus.ee

Viimsi Ehituskaup
Tulbiaia tee 4
viimsi@soosing.ee
609 1734
www.soosing.ee

Tartu

Bauhof
Ringtee 69,
tartu@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Espak
Turu 24/Rebase 16
tartu@espak.ee
7 471 856
www.espak.ee

Decora
Riia 128
decora@decora.ee
733 1350
www.decora.ee

K-Rauta
Riia mnt 140e
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Ehituse ABC
Kalda tee 3
tartu@optimera.ee
7 440 800
www.ehituseabc.ee

Puumarket
Ringtee 37c
tartu@puumarket.ee
733 7940
www.puumarket.ee

Tevo Kaup
Riia 140a
tevokaup@tevokaup.ee
730 2006
www.tevokaup.ee

Värvikeskus
Ringtee 4
tartu@varvikeskus.ee
730 0230, 730 0231
www.varvikeskus.ee

Toru-Jüri
Tähe 117a
tartu@torujyri.ee
736 7143
www.torujyri.ee

Tulikivi
Raatuse 68
info@tulikivistudio.ee
7 442 022
www.tulikivi.ee

Ahjusepad
Turu 51a
ahi@ahjusepad.ee
740 2001
www.ahjusepad.ee

Tartu Küttesalong
Turu 34
tartu@kyttesalong
5911 8119
www.kyttesalong.ee

XNORD OÜ
Tähe 127 E
xnordkaminad@xnordkaminad.ee
736 6254, 566 159 54
www.xnordkaminad.ee

Türi

Espak
Kaare 35c
tyri@espak.ee
3 878 511
www.espak.ee

Valga

Bauhof
Viljandi 80A
valga@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

K-Rauta
Tartu 84
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

WAL-BRO OÜ
Pikk tn 3a
walbro@walbro.ee
7642451
www.walbro.ee

Valga

Bauhof
Viljandi 80A
valga@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

K-Rauta
Tartu 84
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

WAL-BRO OÜ
Pikk tn 3a
walbro@walbro.ee
7642451
www.walbro.ee

Vastseliina

Espak
Võidu 3a
voru@espak.ee
7 851 540
www.espak.ee

Viljandi

Espak
Reinu tee 35
viljandi@espak.ee
4 336 652
www.espak.ee

Bauhof
Reinu tee 29A
viljandi@bauhof.ee
606 1444
www.bauhof.ee

Decora
Leola 53
decora@decora.ee
434 2040
www.decora.ee

Toru-Jüri
Leola 49
viljandi@torujyri.ee
433 0002
www.torujyri.ee

Võru

Decora
Lepa 2
decora@decora.ee
782 6800
www.decora.ee

K-Rauta
Kreutzwaldi 89
klienditeenindus@keskosenukai.ee
630 9700
www.k-rauta.ee

Espak
Kubja tee 36 Võlsi küla
voru@espak.ee
7 858 563
www.espak.ee