Schiedel soovitab

LITSENSEERITUD KORSTNAPAIGALDAJAD

Kõikidel korstnapaigaldajatel, kelle oleme sellel lehel välja toonud, on olemas vastav kutsetunnistus, mida tuleb uuendada iga 5 aasta tagant. Nad on Schiedelist sõltumatud ettevõtted, kes on läbinud meie iga-aastased tootekoolitused, mis tähendab, et nad  tunnevad meie tooteid, oskavad neid kliendile lähtuvalt tema vajadustest soovitada ning teavad, kuidas neid paigaldada.

Paigaldajad

Schiedeli paigaldajad

Üle Eesti

Balti Tuli OÜ
Reigo Sassiad (kutsetunnistuse nr 119316)
5689 7147
Reigo7940@gmail.com
Facebooki leht

Disainkütteseadmed OÜ
Marek Valtna (kutsetunnistuse nr 125528)
5386 6488
info@dks.ee
www.dks.ee

Kaminameister OÜ
Arno Tölpt (kutsetunnistuse nr 119301)
501 7252
arno@kaminameister.ee
www.kaminameister.ee

Lasover OÜ
Kalmer Lainela (kutsetunnistuse nr 079742)
5661 8418
lasover77@gmail.com
www.lasover.ee

Martin Lõo (kutsetunnistuse nr 103078)
525 2745
martin.kaminad@gmail.com

RenoRe OÜ
Rein Rebane (kutsetunnistuse nr 092513)
5214347 või 51904140
info@renore.ee või merlekias@gmail.com
www.renore.ee

Terviklahendused OÜ
Jaanis Sisask (kutsetunnistuse nr 125246)
5624 0727
jaanissisask.js@gmail.com
www.terviklahendused.eu

Tuli ja Suits OÜ
Aleksander Ljubajev (kutsetunnistuse nr 095043)
53442448
info@kostnapuhkija.ee
www.korstnapühkija.ee

Volt OÜ
Kristo Koppel (kutsetunnistuse nr 119324)
53954041
voltoy@gmail.com

Jõgeva

Rimant Võsar (kutsetunnistuse nr 106389)
rimant73@gmail.com
5667 5710

Lääne-Eesti

Korstnamees OÜ
Ranno Friedemann (osakutsetunnistus 001456)
5620 8006
ranno@kruvipood.ee

Lääne-Virumaa

Rakvere Küttesalong
Aivar Sekk (kutsetunnistuse nr 119304)
502 9938
kyttesalong@gmail.com
www.küttesalong.ee

Põltsamaa

Rimant Võsar (kutsetunnistuse nr 106389)
rimant73@gmail.com
5667 5710

Pärnu

Lasover OÜ
Kalmer Lainela Kalmer Lainela (kutsetunnistuse nr 079742)
5661 8418
lasover77@gmail.com
www.lasover.ee

Tallinn ja Harjumaa

Kaminameister OÜ
Arno Tölpt (kutsetunnistuse nr 119301)
501 7252
arno@kaminameister.ee
www.kaminameister.ee

Korstnaabi OÜ
Hillimar Heinroos (kutsetunnistuse nr 085370)
5827 7727
hillimar@korstnaabi.ee
www.korstnaabi.ee

Korstnamees OÜ
Ranno Friedemann (osakutsetunnistus 001456)
5620 8006
ranno@kruvipood.ee

Teemantpoiss OÜ
Margus Pähk (osakutsetunnistus 000538)
56 647 884
margus@korstnadjakaminad.ee
www.korstnadjakaminad.ee

Tulering kaminasalong OÜ
Heiki Tammvere (osakutsetunnistus 002077)
5624 9004
heiki@tulering.ee
www.tulering.ee

Omapesa OÜ
Ardi Parijõgi (kutsetunnistuse nr 086149)
517 6272
ardi@omapesa.ee
www.omapesa.ee

Tartu

Disainkütteseadmed OÜ
Marek Valtna (kutsetunnistuse nr 125528)
5386 6488
info@dks.ee
www.dks.ee

Martin Lõo (kutsetunnistuse nr 103078)
525 2745
martin.kaminad@gmail.com

Terviklahendused OÜ
Jaanis Sisask (kutsetunnistuse nr 125246)
5624 0727
jaanissisask.js@gmail.com
www.terviklahendused.eu

Tuli ja Suits OÜ
Aleksander Ljubajev (kutsetunnistuse nr 095043)
53442448
info@kostnapuhkija.ee
www.korstnapühkija.ee

Volt OÜ
Kristo Koppel (kutsetunnistuse nr 119324)
53954041
voltoy@gmail.com

Viljandi

Balti Tuli OÜ
Reigo Sassiad (kutsetunnistuse nr 119316)
5689 7147
Reigo7940@gmail.com
Facebooki leht

RenoRe OÜ
Rein Rebane (kutsetunnistuse nr 092513)
5214347 või 51904140
info@renore.ee või merlekias@gmail.com
www.renore.ee