Töötajad

Eesti müügijuht
Erkki Tepper
Tel.:  62 75 560
Mob.: 50 15 607
Faks.: 62 75 573
erkki.tepper@bmigroup.com

Tallinn ja Lääne-Eesti müügijuht
Ahti Danil
Tel.:  62 75 560
Mob.: 56 480 260
Faks.: 62 75 573
ahti.danil@bmigroup.com

Tartu, Kesk- ja Ida-Eesti müügijuht (tehniline konsultant)
Jaanus Variku
Tel.: 73 90 128
Mob.: 50 31 646
Faks: 73 902 61
jaanus.variku@bmigroup.com

Tartu, Lõuna-Eesti ja Pärnu müügijuht
Signe Kumpel
Tel.: 7 390 128
Mob.: 51 89 725
Faks: 73 902 61
signe.kumpel@bmigroup.com

Turundusjuht
Maarja Ojamaa
Mob.: 56 454 737
maarja.ojamaa@bmigroup.com

Klienditeenindus (Tallinn)
Avo Nurming
Tel.: 627 5564
Faks: 627 5573
avo.nurming@bmigroup.com

Pille Linikoja
Tel.: 62 75 560
Faks: 62 75 573
korsten@bmigroup.com

Klienditeenindus (Tartu)
Kairi Kraak
Tel.: 73 901 28
Faks: 73 902 61
kairi.kraak@bmigroup.com